Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України

Збірна Дніпропетровщини виборола на Чемпіонаті України з дзюдо 8 призових місць та посіла друге місце у командному заліку.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на федерацію дзюдо в Дніпропетровській області.

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 1

У Вінниці 12 вересня відбувся перший післяолімпійський Чемпіонат України з дзюдо серед молоді, спортсменів не старше 23 років.

Змагання зібрали 350 учасників. Боротьбу вели за медалі, а також місця в збірній для участі в молодіжному Чемпіонаті Європи. Континентальна першість відбудеться 15-17 листопада в польській Пілі.

Збірна команда Дніпропетровської області виборола на вінницьких татамі 2 золота, 4 срібла й 2 бронзи.

• Толмачова Юлія -78 кг

В загальнокомандному заліку збірна Дніпропетровщини посіла друге місце після команди Києва.

Загалом, в змаганнях взяли участь команди 21 регіону України та міста Київ.

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 2Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 3Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 4Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 5Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли 8 медалей на Чемпіонаті України - рис. 6