Дзюдоїстка з Дніпра виборола бронзу на кубку European Open

Дніпровська дзюдоїстка Руслана Булавіна виборола бронзу кубка European Open в Мадриді.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на НОК України в Дніпропетровській області.

8 й 9 червня на іспанських татамі за медалі Madrid European Open боролись 374 учасники з 34 країн світу. Українська збірна в підсумку здобула 3 бронзові медалі. Серед найкращих була й 23-річна дніпрянка Руслана Булавіна.

У ваговій категорії +78 кг Руслана почала турнір з поразки. У сутичці з найгабаритнішою спортсменкою у ваговій категорії, француженкою Лау Менанді, яка врешті-решт стала чемпіонкою, Руслана поступилася через нерівні сили. Однак, зібравшись, вона якісно виступила у втішному турнірі. Перемога іппоном над іспанкою та вазаарі над австрійкою принесли Булавіній бронзову нагороду European Open, вже другу в цьому році.

Окрім дніпрянки Руслани Булавіної, у Мадриді ще дві бронзові медалі здобули кияни Микита Голобородько та Гєворг Манукян. Владислав Колобов посів п’яте місце, а Анастасія Антіпіна — сьоме. Завдяки цим результатам Україна увійшла до топ-10 найсильніших команд Відкритого Континентального Кубка в Мадриді.

Нагадаємо, у четвер, 6 червня, 80-річний ювілей відзначив тренер з Кам’янського Олександр Кравцов. Привітав з круглою датою видатного наставника Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.