Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни

В Ужгороді провели Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів не старше 15 років. Дзюдоїсти з Дніпра вибороли п’ять нагород.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Чемпіонат України U15 зібрав в Ужгороді 641 учасника з усіх куточків України та міста Києва. Це остання національна першість із дзюдо цьогоріч. Змагання стали переглядом найближчого резерву для кадетської збірної України.

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 1

Збірна Дніпропетровської області виборола на змаганнях 5 нагород: 3 срібла та 2 бронзи. Всі медалісти – вихованці шкіл та клубів дзюдо з Дніпра.

Срібними призерами стали:

• Олексій Качан (+73 кг, СК Дзюдо-Дніпро);
  • Ілля Швець (-66 кг, СК Дзюдо 80);
  • Савелій Литвиненко (-60 кг, СК Дзюдо Дніпро).

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 2

Бронзу вибороли:

• Софія Левченко (-57 кг, СК Дзюдо Дніпро);
  • Єва Грекова (-52 кг, СК Дзюдо 80).

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 3

Ще двоє юних спортсменів фінішували в кроці від нагороди, програвши поєдинки за бронзу. На п’ятих місцях завершили Чемпіонат України Анна Макушок із Синельникового та Ілля Шинковський із Дніпра.

Для всіх дзюдоїстів та дзюдоїсток змагання в Ужгороді стали першим офіційним національним стартом у житті.

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 4

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 5

Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 6  Чемпіонат України U15 з дзюдо: як виступили дніпряни - рис. 7

Раніше ми писали, що стало відомо, з ким збірна України з футболу змагатиметься за путівку на Євро-2024.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.