Дзюдоїстка з Дніпропетровщини виборола бронзу командного турніру ЄЮОФ

Збірна України здобула бронзу у командному турнірі на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ). У складі національної команди медаль виборола спортсменка з Дніпропетровської області Дар’я Доля.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо у Дніпропетровській області.

Турнір проходив у словенському Мариборі. У командному змішаному турніру нагороди між собою розіграли 194 спортсмени з 22 команд.

За результатами змагань, українська збірна здобула третє місце. “Синьо-жовті” перемогли Італію 4:0, поступилися в 1/4 фіналу Азербайджану 3:4, а далі були сильнішими за Словенію 4:1. У боротьбі за III місце у надскладному протистоянні вдалося вирвати перемогу у збірної Франції з рахунком 4:3.

У складі збірної України медаль виборола вихованка спортивного клубу “Дзюдо Дніпро” Дар’я Доля (тренери Григорій Король, Георгій Гавриш). Перші кроки в дзюдо дівчина зробила в Нікополі, там її тренував Олександр Темураєв. Дар’я — чинна чемпіонка України серед кадетів.