Дніпровська легкоатлетка Оксана Ботурчук здобула срібну медаль Паралімпійських Ігор у Парижі у бігу на стометровій дистанції у класі Т12.

Про це повідомляє Відкритий.

Оксана Ботурчук пробилася у фінал з другим часом – 12,36 секунд, який вона показала в ранковому півфіналі. У фінальному ж забігу вона протистояла суперницям з Німеччини Куби та Індії і зуміла вибороти срібло.

Легкоатлетка з Дніпра Оксана Ботурчук завоювала срібну медаль Паралімпіади в Парижі  - рис. 1

Це вже друга медаль для Оксани Ботурчук на цьогорічних Паралімпійських іграх у Парижі.

Нагадаємо, що 3 вересня легкоатлетка здобула бронзу у забігу на 400 метрів у класі T12. В тому ж забігу вона встановила рекорд України в історії Паралімпійських ігор з легкої атлетики. На її рахунку вже 11 паралімпійських медалей – одна золота, вісім срібних і дві бронзові.

Наразі у медальному заліку Україна займає сьому сходинку із 59 нагородами. Має в активі: 15 – золотих, 19 срібних і 25 бронзових медалей.