Легкоатлетка з Дніпропетровщини Оксана Ботурчук здобула бронзу Паралімпіади-2024

На Паралімпійських іграх у Парижі легкоатлетка з Дніпропетровщини Оксана Ботурчук виборола бронзу у бігу на дистанції 400 метрів серед жінок у класі Т12.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу НОК України у Дніпропетровській області.

Вона фінішувала третьою у фінальному забігу на 400 метрів серед жінок у класі Т12, змагаючись із найсильнішими спортсменками світу з порушенням зору.

Це досягнення стало черговою значущою перемогою для 39-річної легкоатлетки з Нікополя, яка на цих Паралімпійських іграх разом зі своїм помічником Микитою Барабановим показала свій найкращий результат сезону — 55.67 секунд.

Оксана Ботурчук з Дніпропетровщини здобула бронзу на Паралімпіаді-2024

Ця медаль стала вже 11-ю для Ботурчук на Паралімпійських іграх, і вона оновила національний рекорд України за кількістю нагород у легкій атлетиці, перевершивши попереднє досягнення.

Нагадаємо, на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі спортсменка з Дніпропетровщини Зоя Овсій здобула бронзову медаль у змаганнях з метання диска.