Мешканець Дніпра привіз медаль із Кубку України зі спортивної гімнастики

Збірна команда Дніпропетровської області посіла 2 місце на Кубку України зі спортивної гімнастики та привезла 8 медалей з окремих видів гімнастичного багатоборства. Серед них – і мешканець Дніпра Дмитро Прудко.

Про це Відкритому розповів вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту Дмитро Прудко.

Мешканець Дніпра привіз медаль із Кубку України зі спортивної гімнастики - рис. 1

Дмитро Прудко

З 20 по 25 червня 2024 року в місті Кропивницький пройшов Кубок України зі спортивної гімнастики. Збірна команда Дніпропетровської області посіла 2 місце. До її складу увійшли спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту: Володимир Костюк, Ігор Дишук, Дмитро Прудко.

У фіналах з окремих видів гімнастичного багатоборства спортсмени вибороли 8 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові.

“Я здобув «срібло» у вправах на кільцях та дві «бронзи» на брусах та поперечині. Наша збірна наполегливо готувалась протягом кількох місяців до Кубку України. Ми робили вправи для покращення своїх силових показників, на виснажливість і працювали над силовими комбінаціями для того, щоб покращити оцінку виконання. Змагання тривали чотири дні, і все це різні етапи. Було складно. В перший день я, на жаль, не дуже гарно виступив і міг не потрапити до фіналу, був другим запасним. Але доля розпорядилась по-іншому. Тоді знялись дві людини, і я зайшов замість одного зі спортсменів у фінал на перекладині, за що й виборов нагороду. На сьогодні я маю велику кількість медалей з Чемпіонатів міста, області, України та з міжнародних змагань. Найбільше пишаюсь срібними нагородами, здобутими у 2022 році – з європейського юнацького олімпійського фестивалю, у вправах на кільцях та зі Всесвітньої гімназіади”, – розповідає Дмитро.

Зараз спортсмен готується до Чемпіонату України, який відбудеться вже у вересні, та планує потрапити на міжнародні змагання.