Метальник молота Михайло Кохан із Дніпра здобув «срібло» на турнірі в Кенії

Легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан з особистим рекордом сезону здобув «срібло» на турнірі в Кенії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Турнір серії Золотого континентального туру проходив у столиці Кенії – Найробі. Україну у метанні молота серед чоловіків представляв 23-річний дніпрянин Михайло Кохан.

У найкращій спробі Кохан відправив снаряд на 80,76 м. Це найвищий результат спортсмена у сезоні. Він забезпечив йому срібну медаль «золотого» рівня у межах світового легкоатлетичного туру.

“Відділення НОК України у Дніпропетровській області та голова Відділення Михайло Кошляк вітають атлета та його тренера і батька Сергія Кохана з чудовим результатом!” – йдеться в повідомленні.

Переможцем змагань став чинний чемпіон світу – канадець Ітан Кацберг (84,38 м). Третє місце посів поляк Войцех Новіцкі (79,14 м).

Нагадаємо, що у березні Михайло Кохан виграв «золото» Кубку Європи з метань з особистим рекордом сезону — 78.13 метра.

Метальник молота Михайло Кохан з Дніпра здобув «срібло» на турнірі в Кенії

Раніше ми писали, що ексголкіпер «Дніпра» Андрій Лунін допоміг «Реалу» вийти до півфіналу, відбивши два пенальті.