Спортсмени з Дніпра завоювали «золото» та «бронзу» Чемпіонат світу з дзюдо

В польському Кракові проходив Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів, спортсменів від 30 років і старших. Змагання зібрали близько 900 спортсменів із 60 країн світу. Солідне представництво мала й Україна, а саме 38 атлетів різного віку. У складі національної збірної відзначилися й майстри татамі Дніпра.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Спортсмени з Дніпра завоювали «золото» та «бронзу» Чемпіонат світу з дзюдо - рис. 1

Чемпіоном світу у вазі -90 кг став Віталій Дудчик. На шляху до золота він провів 5 поєдинків, в чотирьох здобув перемоги чисто “іппоном”, у фіналі виграв оцінкою “ваза-арі” у бельгійця Османа Ханчі. Сергій Гладкий став бронзовим призером Чемпіонату світу у вазі +100 кг. Поступившись у чвертьфіналі оцінкою “ваза-арі” супернику із Узбекистану, далі Сергій виграв чисто дві сутички а з ними й бронзову нагороду світової ветеранської першості.

Загалом за 4 дні змагань у Кракові збірна України виборола 8 медалей – 2 золоті й 6 бронзових. Чемпіоном світу окрім дніпрянина Дудчика став Денис Стеценко. А з бронзою окрім нашого Гладкого фінішували Віктор Мужчина, Іван Швець, Артур Абрамовський, Юрій Кулєшков та Ігор Книш.

Досягнення українських ветеранів відзначив Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

«Хочу передати свої вітання ветеранській збірній України з дзюдо, яка завершила виступи на Чемпіонаті світу. Незважаючи на війну в Україні наша команда все ж була представлена в Кракові, і немалим складом – 38 дзюдоїстів та дзюдоїсток. Морально був з вами всі ці дні. Дякую кожному, хто знайшов сили та можливість боротися, представляти честь країни на Чемпіонаті світу. Ви просто супер. Дуже чекаю, коли знову буде змога боротися пліч-о-пліч й на Чемпіонатах України серед ветеранів. До зустрічі», – написав на своїй Facebook-сторінці Президент ФДУ.