Спортсменка з Дніпра стала “срібною” призеркою молодіжного Чемпіонату Європи U23 з дзюдо

Дніпрянка Руслана Булавіна виборола “срібну” медаль молодіжного Чемпіонату Європи U23 з дзюдо, який проходив в Сараєво.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо України.

У категорії понад 78 кг серед дівчат вона дійшла до фіналу. У протистоянні з турчанкою Гілат Озтурк, яка значно переважає своїх суперниць за габаритами, Руслана нав‘язала суперниці боротьбу, проте все ж, на жаль, пропустила два кидки, і тим самим завоювала срібну нагороду континентальної першості.

Тренерами Руслани є Віталій Харламов та Ян Саркісянц.

Спортсменка з Дніпра стала "срібною" призеркою молодіжного Чемпіонату Європи U23 з дзюдо - рис. 1

Також «срібло» у категорії до 90 кг здобув Марат Крижанський, а бронзову медаль завоювала Наталія Чистякова, яка змагалася у категорії до 70 кг. У перший день Чемпіонату Європи з дзюдо серед молоді, українка Анастасія Чижевська стала бронзовою призеркою в вазі до 57 кг.

Після закінчення індивідуальної першості почнеться змішаний командний турнір, в якому візьме участь українська збірна.

Раніше ми писали, що на Чемпіонаті світу з кульової стрільби у Каїрі криворізький спортсмен став “срібним” призером змагань.