Легкоатлетка Ярослава Магучіх з Дніпра здобула золоту медаль на змаганнях у Німеччині

Ярослава Магучіх з Дніпра виграла золоту медаль зі стрибків у висоту на турнірі з легкої атлетики у Німеччині.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку НОК України.

Змагання проходили у німецькому Котбусі. Українки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко були серед фавориток турніру. Високий рівень вони підтвердили, посівши перші два місця на п’єдесталі.

Висоту 1.90 метра подолали четверо легкоатлеток, а вже після 1.93 метра у секторі залишилися лише дві українки, які гарантували собі перше та друге місце.

До висоти 1.98 метрів суперниці йшли рівно. Спортсменка з Дніпра виконала стрибок з першої спроби, а Ірина Геращенко зробила три стрибка, але жоден з них не був успішним, тому вона завершила другою з показником 1,96 метра, повторивши свій рекорд сезону. Бронза змагання дісталась фінській легкоатлетці Геті Туурі, яка взяла 1,90 метра.

Вже у статусі переможниці Ярослава спробувала підкорити 2,02 метра, але їй це не вдалось. Таким чином, місця на World Athletics Indoor Tour Bronze по стрибкам у висоту розподілилися наступним чином:

1. Ярослава Магучіх (Україна) – 1.98 м
  2. Ірина Геращенко (Україна) – 1.96 м
  3. Гета Туурі (Фінляндія) – 1.90 м
  4. Марія Вуковіч (Чорногорія) – 1.90 м

«Наші вітання спортсменкам та їх тренерам!», – написали на сторінці НОК.

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх з Дніпра здобула золоту медаль на змаганнях у Німеччині

Раніше ми писали, що дзюдоїсти з Дніпра у складі національної збірної України візьмуть участь у першому в цьому році світовому старті, який відбудеться найближчими вихідними в Португалії.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.