Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на престижному турнірі зі світовим рекордом

Дніпровська стрибунка у висоту Ярослава Магучих виграла престижний турнір, показавши найкращий результат сезону у світі.

Про це повідомляє Відкритий.

У кенійському Найробі пройшли перші змагання літнього сезону турніру серії World Athletics Continental Tour Gold.

Україну в стрибках у висоту представляли 4 спортсменки: Ярослава Магучіх, Катерина Табашник, Юлія Левченко та Марина Ковтунова.

За результатами змагань 2 українки піднялися на п’єдестал пошани:

Перше місце і золоту нагороду здобула 21-річна дніпрянка Ярослава Магучіх. Вона перша спортсменка у 2023 році, кому вдалося взяти 2.00 метри у змаганнях на відкритому повітрі.

Друге місце дісталося Лаурі Зіанор з Великобританії. Її результат 1.90 метрів — спортсменка взяла цю висоту з першої спроби. Наступну дистанцію їй підкорити не вдалося.

Третю сходинку та бронзову медаль здобула українка Катерина Табашник, яка стрибнула 1.86 метрів.

З таким же результатом стрибнула і представниця національної збірної Юлія Левченко, але через те, що вона взяла 1.86 метрів з другої спроби, а Катерина Табашник з першої, Левченко посіла четверте місце.

Свій перший старт загалом на рівні Continental Tour Gold провела 16-річна українська спортсменка Марина Ковтунова. Вона посіла восьму сходинку з результатом 1.78 метри.