Євро-2023 (U-21): Україна перемогла Францію, вийшла у півфінал та виборола право виступити на Олімпіаді

Збірна України з футболу перемогла у чвертьфіналі команду Франції та вперше в історії отримала право виступити на футбольному турнірі Олімпіади-2024.

Про це розповідає Відкритий із посиланням на пресцентр Української асоціації футболу.

У третьому матчі групової стадії чемпіонату Європи з футболу (U-21) підопічні Руслана Ротаня зіграли у нічию (2:2) зі збірною Іспанії. До цього вони здобули перемоги над збірними Хорватії (2:0) та Румунії (1:0) і посіли друге місце у групі.

Суперницею нашої команди у чвертьфіналі стала збірна Франції.

На 19-й хвилині французи повели у рахунку. На 32-й – Мудрик у штрафному майданчику сфолив Калюлю. Судаков реалізував пенальті та встановив паритет – 1:1.

Перед перервою Мудрик феноменальним пасом вивів знову ж таки Судакова на ударну позицію. Удар, гол, рахунок стає 2:1.

У другому таймі було багато моментів у обох команд. Але більше пощастило синьо-жовтим. Під кінець гри – на 86-й хвилині, Назаренко передав м’яч Бондаренко, який ефектно пробив повз французького голкіпера. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь України.

Українці поза залежністю від підсумку півфіналу вже вибороли собі путівку на Олімпіаду 2024 року.

У півфіналі наші хлопці зіграють із командою Іспанії. Матч пройде 5 липня у столиці Румунії Бухаресті. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

Другою півфінальною парою стали команди Ізраїлю та Англії. Матч відбудеться цього ж дня в Батумі (Грузія), о 19:00.

Переможці півфіналів зіграють між собою у суботу, 8 липня, о 19:00 у Батумі.

Раніше ми писали, що кікбоксер із Дніпра Тимур Бриков став срібним призером Європейських ігор.