Дзюдоїсти Дніпропетровської області вибороли дев’ять нагород на кадетському Чемпіонаті України.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо у Дніпропетровській області.

Змагання проходили у Києві. Це перший Чемпіонат України з дзюдо у 2024 році.

Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 1

За перемогу боролись представники кадетського вікового дивізіону U18, не старше 18 років. Змагання зібрали 573 учасники (403 хлопці, 170 дівчат) з 23 областей України та міста Києва.

В підсумку спортсмени Дніпропетровської області вибороли 9 нагород, з них 2 – найвищого ґатунку. На подіум підіймалися дніпряни та представниці Синельниківського дзюдо.

Золото:

• -90 кг Дмитро Лебідь (Дніпро, тренери Віталій Харламов, Сергій Плієв);
  • -40 кг Анна Макушок (Синельникове, тренери Олена та Олександр Недвіги).

Срібло:

• -44 кг Олександра Симоненко (Синельникове, тренери Олена та Олександр Недвіги);
  • -70 кг Анна Ткачова (Дніпро, тренери Катерина Харламова, Людмила Плієва);
  • +90 кг Олег Фесенко (Дніпро, тренери Дмитро Радченко, Ян Саркісянц).

Бронза:

• -60 кг Ярослав Харламов (Дніпро, тренери Катерина та Віталій Харламови);
  • 73 кг Володимир Горун  (Дніпро, тренери Володимир Старов, Роман Литвинчук);
  • -73 кг Єгор Баленко (Дніпро, тренери Георгій Гавриш, Григорій Король);
  • -48 кг Ярослава Недвига (Синельникове, тренери Олена й Олександр Недвіги).

В кроці від нагород, в п’ятірці, фінішували Ренат Басов (-60 кг), Альбіна Мусієнко (-63 кг) й Сергій Жадан (+90 кг).

З таким медальним доробком в загальнокомандному заліку збірна Дніпропетровської області посіла 3 місце, пропустивши поперед себе лише Київ та Одеську область.

Відзначимо, що змагання були відбірними для участі в серії кадетських Кубків Європи та в Чемпіонаті Європи U18.

Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 3 Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 4 Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 5 Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 6 Збірна Дніпропетровської області з дзюдо посіла 3 місце на кадетському Чемпіонаті України - рис. 7