Збірна Іспанії – чемпіон Євро-2024

Збірна Іспанії у фіналі Євро-2024 перемогла Англію із рахунком 2:1. Звитягу своїй збірній у матчі принесли Ніко Вільямс та Мікель Оярсабаль.

Про це повідомляє Відкритий.

Матч пройшов у Берліні на стадіоні Олімпіаштадіон.

Іспанія виграла усі свої матчі на турнірі, встановивши рекорд Євро за кількістю виграних поєдинків. Натомість Англія на груповому етапі одного разу виграла та двічі зіграла внічию, а в плей-оф встановила рекорд Євро за кількістю вольових перемог.

Стартовий склад Іспанії: Сімон – Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья – Ольмо, Родрі, Фабіан Руїс – Ямал, Мората, Вільямс.

Стартовий склад Англії: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Гехі, Шоу – Майну, Райс – Сака, Фоден, Беллінгем – Кейн.

Обидва колективи показали змістовну гру, однак перший тайм залишив по собі змішані відчуття. Багато боротьби та обмін небезпечними моментами не призвели до взяття воріт.

А от у другій половині колективи активніше почали йти вперед і це дало свій результат. На 47 хвилині Ніко Вільямс відкрив рахунок, наблизивши “Фурія-Роха” до чемпіонства.

Збірна Іспанії - чемпіон Євро-2024

Згодом тренер англійців зробив декілька замін, які дозволили збалансувати гру. Вони почали створювати небезпечні моменти і а 73 хвилині представник Коул Палмер зрівняв рахунок.

Здавалося, що матч плавно перейде до додаткових таймів, однак Мікель Оярсабаль на 87 хвилині відгукнувся на передачу партнера та не залишив шансів голкіперу англійців.

Наприкінці зустрічі англійці мали змогу знову зрівняти рахунок, однак Ольмо виніс шкіряного з лінії воріт.

Фінальний свисток сповістив про драматичну перемогу збірної Іспанії, яка вчетверте отримує цей кубок, що є рекордом в історії Чемпіонату Європи з футболу. Іспанія вигравала Євро у 1964, 2008, 2012 роках і сьогодні.

В свою чергу, збірна Англії у своїй історії доходила до фіналу двічі — сьогодні і у 2020 році. Тоді Англія вийшла у фінал Євро проти Італії, але програла у серії пенальті з рахунком 3:2.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.