Збірна України здолала Словаччину у II турі групового етапу Євро-2024

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у другому матчі групового етапу Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва перемогли з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Відкритий.

Матч пройшов на “Дюссельдорф Арені” в Дюссельдорфі. Після розгромної поразки від Румунії синьо-жовті суттєво змінили основний склад.

Стартовий склад збірної Словаччини: 1. Мартін Дубравка, 2. Петер Пекарик, 3. Деніс Вавро, 14. Малін Шкріняр (к), 16. Давід Ганцко, 19. Юрай Куцка, 22. Станіслав Лоботка, 8. Ондрей Дуда, 26. Іван Шранц, 9. Роберт Боженик, 17. Лукаш Гараслін.

Запасні: 12. Марек Родак, 23. Генріх Равас, 6. Норберт Дьйомбер, 15. Вернон Де Марко, 25. Себастьян Коша, 4. Адам Оберт, 5. Томаш Ріго, 7. Томаш Суслов, 11. Ласло Бенеш, 13. Патрік Грошовський, 21. Матуш Беро, 10. Любомір Тупта, 18. Давід Стрелец, 20. Давід Дюріш, 24. Лео Сауер.

Стартовий склад збірної України: 12. Анатолій Трубін, 17. Олександр Зінченко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 24. Олександр Тимчик, 18. Володимир Бражко, 19. Микола Шапаренко, 14. Георгій Судаков, 10. Михайло Мудрик, 7. Андрій Ярмоленко (к), 11. Артем Довбик.

Запасні: 1. Георгій Бущан, 2. Юхим Конопля, 3. Олександр Сваток, 4. Максим Таловєров, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 20. Олександр Зубков, 21. Валерій Бондар, 23. Андрій Лунін, 25. Владислав Ванат, 26. Богдан Михайліченко.

Словаки активніше розпочали зустріч і створили кілька дуже небезпечних моментів біля воріт Анатолія Трубіна. Українському голкіперу довелося рятувати команду після ударів Лукаша Гарасліна та Івана Шранца.

Зрештою, українці пропустили вже на 18 хвилині. Шранц ударом головою на дальній стійці не залишив шансів голкіперу. Після цього словаки продовжили тиск, а оборона українців ледь стримувала навалу. До кінця першої половини обидві команди мали свої моменти, однак відзначитися не змогли.

Після перерви підопічні Сергія Реброва пішли активніше в атаку. З’явилися моменти біля воріт суперників. Гол також себе не змусив довго чекати.

На 54 хвилині атака збірної України другим темпом завершилася прострілом Зінченка з лівого флангу і чітким ударом Шапаренка, після якого м’яч залетів у сітку воріт, 1:1.

На 67 хвилині замість Довбика на поле вийшов Яремчук, котрий суттєво додав у нападі. Команди грали на зустрічних курсах і мали однакові шанси на перемогу. Синьо-жовті більш якісно провели кінцівку матчу і на 80 хвилині домоглися бажаного результату. Передача Шапаренка з флангу на забігання Яремчуку завершилося тим, що Роман покотив м’яч повз Дубравку, який не встиг на перехоплення м’яча, 2:1.

Наприкінці матчу Сергій Ребров випустив ще одного захисника та закріпив результат, що дозволило святкувати збірній України першу перемогу на Євро-2024.

Збірна України здолала Словаччину у II турі групового етапу Євро-2024 - рис. 1

Нагадаємо, що вже 26 червня о 18:00 підопічні Сергія Реброва поміряються силами зі збірною Бельгії.