В Дніпрі презентували книгу «Батальйон «Полтава». Роки війни»

Сьогодні в прес-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась презентація фотокниги «Батальйон «Полтава». Роки війни»

Автором книги є Віталій Запека, учасник АТО і професійний фотограф. Ця книга присвячена  батальйону «Полтава», його бойовому шляху, повсякденному життю його бійців. Книга, за словами автора, є унікальною тим, що вперше була написана й видана, власне, бійцем добровольчого батальойну.

«Я вирушив до зони АТО під час проведення Дебальцевської операції. До війни я був професійним фотохудожником. За час бойових дій встиг побувати у трьох секторах зони АТО з чотирьох. Під час боїв мені часто доводилось розриватися між фотокамерою і автоматом, як наслідок — за цей час в мене двічі ламався фотоапарат, а з трьох об’єктивів вцілів лише один. Георями моєї книги і моїх фотографій є звичайні бійці, багатьох з них, на жаль, вже немає серед нас», — ділиться спогадами Віталій. Він додає: під час війни людина дуже швидко адаптується до наявних умов: вибухи, постріли, життя в окопі.

В Дніпрі презентували книгу «Батальйон «Полтава». Роки війни» - рис. 1

Також він зазначає, що героєм його книги є й жінка, якій він знайшов місце в главі під назвою «Психолог». В цьому розділі йде розповідь від першої особи про жінку, якій довго не дозволяли їхати у зону бойових дій, проте, все ж, вона отримала дозвіл і поїхала на Донбас.

«Коли вона вперше приїхала до зони АТО, вона не уявляла собі, що таке війна. Вона вистрибнула з машини, була весела, посміхалась. В машині лунала музика. І в цей час відбувається обстріл. А військові спокійно до цього ставляться, тому що для них це вже стало нормою», — розповідає Віталій.

Після завершення презентації всі бажаючі отримали книгу з дарчим написом від автора.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про візит бійців АТО з нагоди Дня Збройних Сил України.

Теги: