В Дніпрі винайшли альтернативу дитячим таборам відпочинку | Відкритий

В Дніпрі винайшли альтернативу дитячим таборам відпочинку

Замість зручних ліжок – намет. Замість вихователів – батьки. Як діти з Дніпра проводять літо з користю та без таборів відпочинку, розповідали у персцентрі телеканалу “Відкритий” виховники національної скаутської організації Пласт. Дніпро. 

Літо в самому розпалі. Але більшість дітей залишилися вдома, через карантинні обмеження. Проте, батьки шукають можливості, щоб оздоровити своїх чад та урізноманітнити їхні канікули. Так, батьки і виховники національної скаутської організації Пласт. Дніпро запропонували неабиякий квест, щоб це літо запам’яталося надовго.

“На початку карантину ми змушені були перенести усі наші подорожі в онлайн. Гуртівки, навчання – усе робилося вдома та через монітор. І з приходом літа постало питання про відпочинок. Зазвичай ми подорожуємо Україною,  Дніпропетровщиною всі разом. Проте, пандемія змусила переглянути наші плани. І була винайдена певна альтернатива таборуванню – родинний фестиваль “Мандрівний червень”, – розповідає речниця Пласт. Дніпро Олександра Полянчикова. 

Діти та батьки отримували різні завдання, заробляли бали та по закінченню фестивалю кожен став володарем символічних призів.

“В такий спосіб ми показали, що відпочивати можна усією родиною. І відпочинок може бути веселим та цікавим. Діти та дорослі змагалися на рівних. Мандрували, пекли хліб, каталися на роликах. Робили все те, на що ніколи не вистачало часу. І головне, усі члени родини зміцнили свої стосунки та зрозуміли, що відпочивати можна з користю,” – говорить вихователька Рада Ліснніченко.

Впродовж місяця 23 родини тримали марафон мандрів, пригод і цікавого сімейного дозвілля. До пластунів долучалися усі охочі. Родини брали участь у різноманітних творчих конкурсах від Дніпровської міськради. А також провели мотиваційний онлайн курс “Герої серед нас”. Спікерами зустрічей стали відома волонтерка з Дніпра Юлія Курочкіна, капелан Дмитро Поворотний, медик Денис Сурков.

“Ми спілкувалися зі справжніми героями. Мали можливість побачити їх та розпитати про те, що вони робили на війні. Наприклад, медик Денис Сурков розповів, як він врятував сотні життів,” – сказав пластун  Іван Дейнега. 

Пластуни переконані, що час можна і потрібно проводити з користю. Навіть карантинні обмеження не стоятимуть на заваді, якщо є бажання пригод та нових вражень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Минутка позитива: в Днепре необычно украсили подъезд (ФОТО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,