Туристична Дніпропетровщина: де відпочити на травневі свята

Поки кордони більшості держав закриті, в українців є можливість більше пізнати рідний край. Розпочати можна найближчими вихідними. Зустріти травневі свята на цікавих локаціях Дніпропетровщини – чудовий варіант.

Таку рекомендацію в пресцентрі Відкритого дала керівниця громадської організації «Дивна країна» Людмила Загоскіна.

Людмила Загоскіна була в багатьох країнах світу, але останнім часом перевагу надає туристичній Дніпропетровщині. І не тільки через закриті кордони, а й тому, що переконана – вдома є на що подивитися.

Туристична Дніпропетровщина: де відпочити на травневі свята - рис. 1

Чотири вихідні на травневі свята ідеально підходять для подорожі Дніпропетровською областю. У більш вигідному положенні будуть власники автомобілів, адже можуть прокласти самостійний маршрут Запорізьким шосе, зупиняючись в різних населених пунктах.

Серед рекомендованих місць, які обов’язково треба відвідати мешканцям та гостям нашого регіону: і Старокодацький кар’єр,  і садово-парковий центр «Сакура» в селі Братське. Трішки далі –  берегова лінія, етнохатинка та залишки Кримської альтанки в селі Волоське, глибокі балки з лісами в селі Башмачка. Можна відвідати і дніпровський Стоунхендж. Знаходиться він у селі Нікольське і має назву Пірунове святилище.

Здивує туристів і екскурсія Павлоградом, а для дніпрян, які не хочуть їхати далеко від міста, неочікувана пропозиція – Новомосковськ.

«Здавалося б, Новомосковськ. Що там дивитися? Я вас запевняю – є що! Одна із найзнаменитіших локацій – православний Свято-Троїцький храм, побудований у 1778 році. Це єдиний у всьому світі хрестоподібний дев’ятикупольний храм, при будівництві якого не використали жодного цвяха. До того ж, у Новомосковську знаходиться чудовий краєзнавчий музей, у якому є багато цікавих експозицій», — коментує Людмила.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепропетровской области нашли 150 противотанковых мин (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,