Як економити на літній відпустці: поради фінансової консультантки з Дніпра

Попри карантинні обмеження та економічну кризу, сезон відпусток таки розпочато. За час карантину, більшість українців «проїли» свої грошові запаси. Як зекономити на відпустці цього літа, розповідала фінансова консультанка Інна Старченко в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Як би не складалася ситуація, відпочивати потрібно. Медики, психологи і навіть фінансові консультанти радять цього літа зробити собі хоча б невеличкий, але перепочинок. Щоб набратися сил, відволіктися від турбот. І хоч би на тиждень забути про негаразди. Це допоможе вийти на роботу оновленими та повними сил. Через закриття кордонів та всесвітню пандемію, вибір місць для відпустки не такий вже і великий. Проте, варто знайти час та обрати таки мандрівку до душі.

Як економити на літній відпустці: поради фінансової консультантки з Дніпра - рис. 1

«Поїхати насправді, можна куди завгодно. Деякі країни відкрили кордони. І якщо ви не боїтеся захворіти, то можна полетіти на екзотичний курорт. Якщо ж фінанси не дозволяють закордон, то і на Дніпропетровщині є безліч цікавих місць. Можна орендувати намет, це коштує від 70 гривень на добу, можна знайти санаторій або турбазу — від 450 гривень,» — розповідає Інна Страченко. 

Головне, зазначають фахівці, визначити ту сумму, яку ви готові витратити під час подорожі. І по можливості не заступати за її межі. Плануйте відпустку, відповідно до ваших прибутків та фінансових можливостей.

«Якщо ви вирушаєте за кордон, то гроші варто розподілити у співвідношенні 20/80%. Тобто, 20% беріть готівкою, 80 — на карту. Таким чином, ви убезпечите себе від неприємностей. Бажано, щоб на карті був певний кредитний ліміт. Ним краще не користуватися. Але цей ліміт може стати у нагоді, якщо трапиться щось непередбачуване,» — сказала пані Інна. 

Заощадити можна на проживанні. Адже це найвагоміша частина бюджету на відпустку для багатьох. Але головною рекомендацією економістів та фінансистів — зважено підійти до планування літнього відпочинку. Враховувати економічну кризу, пандемію та стабільність ваших доходів.

І пам’ятайте про карантинні обмеження. Щоб ваш відпочинок не перетворився на неприємність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Без масок и в полуметре друг от друга: как днепряне отдыхают на Монастырском пляже (ФОТО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: , ,