В Україні зріс рівень зайнятості населення, — Рева – Відкритий

В Україні зріс рівень зайнятості населення, — Рева

У порівнянні з даними І кварталу минулого року рівень зайнятості населення за відповідний період поточного року зріс із 55,9 % до 57,1%. Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час підсумкової пресконференції в п’ятницю, повідомляє Відкритий.

«За даними першого кварталу 2019 року рівень зайнятості порівняно з відповідним періодом 2018 року зріс з 55,9 % до 57,1 %», — сказав Рева.

Він додав, що рівень безробіття працездатного населення складає 8,8% що, на його думку, «дуже позитивні тенденції». Таким чином, на думку міністра, створюються передумови для суттєвого зменшення трудової міграції.

«За даними Державної служби зайнятості на сьогодні існує безробіття лише у масштабах невідповідності професійно-кваліфікаційного рівня потребам ринку праці та індивідуальних проблем, пов’язаних із неконкурентоспроможністю людини на ринку праці. 80% сьогодні людей, які стоять на обліку в центрі зайнятості, мають вищу освіту з тих спеціальностей, яких сьогодні ринок з певних причин не потребує», — додав міністр.

Нагадаємо, на українців чекають нові правила виходу на пенсію. Впровадження програми розпочалось з 2019 року. Тепер на пенсію не зможуть вийти навіть ті, кому вже виповнилося 60 років. Таким чином, українцям варто заздалегідь думати про своє майбутнє і працевлаштовуватись офіційно або самостійно виплачувати Єдиний соціальний внесок.

Нагадаємо, раніше ми писали, що віцепрем’єр України заявив, що наступного року мінімальна зарплата може становити 7 000 гривень.

Теги:

Оцените этот материал: