В який термін Україна може відмовитись від вугільної енергетики, — дніпровська екологиня

Про вугільний сектор енергетики та перспективи відмови України від нього в інтерв`ю Відкритому розповіла голова громадської організації «Save Dnipro» та співзасновниця екологічного чатбота SaveEcoBot Ірина Черниш.

«Останнім часом в Україні постійно відбуваються аварійні зупинки енергоблоків ТЕС. Нещодавно знов сталася аварія на Бурштинській ТЕС, постраждало кілька працівників. Аварійність на цій ТЕС в 2021 році побила власний рекорд за 10 років! Вугільний сектор дуже зношений і є найбільшим забруднювачем — необхідно від нього відмовлятися. На саміті у Києві звучали амбітні заяви від імені Уряду про таку відмову до 2035 року, однак потім голова делегації цю інформацію не підтвердила. По-перше, законодавчі документи мають відповідати планам України, тільки після цього рухатись до заявлених цілей», — розповіла Ірина Черниш.

Також обговорили появу інформації у дніпровських ЗМІ про начебто закриття за 2 роки (а може і раніше) ДТЕК Придніпровська ТЕС.

Детальніше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Сімейна лікарка з Дніпра розповіла приклади перебігу COVID-19 у щеплених та ні

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,