Велоасоціація Дніпра просуває зміни до ПДР

Велоасоціація Дніпра адвокатує зміни до ПДР. Про це в інтерв’ю Відкритому говорили з засновником Дніпровської асоціації велосипедистів та асоціації екстремальних видів спорту Максимом Семеновим.

 Українські ПДР в частині велотранспорту не змінювались з 2001 року і потребують оновлення.

«ПДР повинні бути сучасними та відповідати європейським нормам. Це вкрай потрібно, щоб створити для велосипедистів безпечні умови пересування. Наприклад, в діючих ПДР немає поняття мало мобільного електротранспорту і це нонсенс», — говорить Максим Семенов.

Багато змін пропонується внести в нові ПДР: велосипедистам дозволять пересуватись колонами по двоє, а рух велосмугами та проїзною частиною буде дозволено лише з 14 років.

«Велоспільноти довго обговорювали питання велошолому і все ж таки вирішили, що це не обов’язкова умова, бо багато людей користуються велосипедом і дехто їздить на ньому лише в магазин на сусідню вулицю. Тому обмежувати цих людей не варто. Шолом ми рекомендуємо усім, але це буде необовязкова умова», — говорить Максим Семенов.

Також говорили про те, де у Дніпрі вчать їздити на велосипеді.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 4 актори з Дніпра зіграли Олександра Поля в історичному серіалі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,