4 актори з Дніпра зіграли Олександра Поля в історичному серіалі

4 актори з Дніпра зіграли Олександра Поля в історичному серіалі. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла режисерка документальних фільмів Катерина Стрельченко.

Семисерійний документальний фільм «Загадки Олександра Поля» простежує життєвий шлях видатного підприємця, мецената і краєзнавця з Катеринославської губернії Олександра Поля. Дніпряни вже побачили 6 серій.

«Цим серіалом ми привертаємо увагу не лише до постаті Поля, а й до історичних пам’яток та важливості їх збереження і відновлення. Ми не збираємось зупинятись і серіал — це гарна база, щоб зняти повнометражний фільм», — говорить Катерина Стрельченко.

Олександр Поль також з’являється в серіалі і його зіграли 4 дніпрянина.

«Поля у серіалі ми бачимо в кількох періодах життя і його зіграли дніпряни різного віку. Всі актори – чудові, деякі зовсім без акторського досвіду, але є і професіонали. Поля у зрілому віці грає актор Дніпровского академичного театру драми и комедії Ігор Шульга. Вражає не лише його неймовірна портретна схожість але й тонке відчуття глибини нашого героя», — розповідає  Катерина Стрельченко.

Також говорили про новий документальний фільм з елементами хореографії «Я люблю тебе, Дніпро!», який планує знімати Катерина.фильм

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Підприємці Дніпра проти локдауну: ми ще віддаємо борги за оренду

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,