Вісім тисяч дніпрян зібрали майже 10 тонн сміття

Дніпряни залучилися до Всесвітнього дня прибирання. Мільйони активістів зі 180 країн світу, серед яких і жителі нашого регіону, вийшли збирати сміття на вулиці своїх населених пунктів. Детальніше про еко-акцію розповіла у пресцентрі Відкритого кураторка заходу на Дніпропетровщині Любов Жовтоніжко.

У Дніпрі від сміття звільнили більше 40 локацій. Містяни залучилися до світової акції, яка щорічно проходить у вересні у 180 країнах світу. Мешканці всіх областей України в суботу вийшли на вулиці своїх міст і сел, щоб позбирати сміття та привести до ладу стан навколишнього середовища.

Найбільшу кількість сміття, як зазначає кураторка, було зібрано на Косі на Набережній Перемоги.

«Мене тішить той факт, що мешканці нашої області стають з кожним роком більш еко-свідомими. Вони не соромляться вийти на вулиці з мішком для збирання сміття. У суботу ми зустрічали цілі сім’ї, які прибирали свої улюблені місця відпочинку. Активними учасниками стали учні шкіл та студенти. У неділю до акції залучилися волонтери. Вони роблять це не тому, що бути борцем за чисту екологію сьогодні модно, а тому що переслідують дійсно благу мету», — розповідає Любов Жовтоніжко.

Вісім тисяч дніпрян зібрали майже 10 тонн сміття - рис. 1

Усіх учасників акції «Всесвітній день прибирання» організатори забезпечили рукавичками, сміттєвими мішками та санітайзерами. До заходу залучилися українські зірки: співачки Альона Альона, Джамала та інші.

Любов Жовтоніжко додає, що акції такого формату будуть проводитися і далі впродовж року. Зараз у перспективі лекції з охорони навколишнього середовища та бережного ставлення до екології для школярів міста й області.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Запорожье прошла акция за права ЛГБТ-людей | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,