Дніпрян запрошують приєднатися до екоакції: від сміття звільнять косу на Малиновського

24 жовтня Дніпро стане чистішим. Група активістів звільнить від сміття косу на Малиновського. Про це розповів у пресцентрі телеканалу Відкритий орагнізатор екоакції Антон Слоновий.

Коса на Малиновського – поширене місце для відпочинку серед дніпрян. Особливою популярністю воно користується серез місцевих рибалок. І як будь-яка улюблена відпочивальниками територія, коса потерпає від великої кількості сміття.

Дніпрян запрошують приєднатися до екоакції: від сміття звільнять косу на Малиновського - рис. 1

24 жовтня активісти вирішили влаштувати екоакцію та звільнити ділянку від пляшок, полієтиленових пакетів, недопалків та іншого непотребу. Окрім роботи, учасників екологічного заходу чекають приємні бонуси у вигляді польової кухні та подарунків. Організатори обіцяють вразити перформансом. Деталі залишають у секреті, але запевняють, що дійство про проблеми навколишнього середовища нікого не залишить байдужим.

Дніпрян запрошують приєднатися до екоакції: від сміття звільнять косу на Малиновського - рис. 2

«Ми плекаємо надію, що такими додатковими приємними заходами, як кухня та подарунки, ми зможемо збільшити кількість людей, які будуть залучатися до екоакцій. Хочемо, аби місцеві розуміли важливість чистоти нашого середовища. Такі прибирання ми плануємо проводити щорічно на відкриття та закриття рибацького сезону. Сподіваємось, що знайдемо підтримку серед дніпрян», — каже Антон Слоновий.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Где можно оздоровиться в Херсонской области: в Стрелковое приезжают тысячи туристов | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,