Вистава за Гоголем молодіжного театру Дніпра отримала гран-прі на фестивалі «Січеславна»

«Вистава «Гравці» Дніпропетровського академічного молодіжного обласного українського театру отримала гран-прі на театральному фестивалі «Січеславна», — про це у Відкритий розповіли  актори, що задіяні у виставі — Ігорь Тітов, Юрій Козлов, Станіслав Люборець та Влад Гончаров.

Вистава за Гоголем молодіжного театру Дніпра отримала гран-прі на фестивалі «Січеславна» - рис. 1

«Вистава «Гравці» по однойменному твору М. Гоголя з’явилася рік тому. Її поставив у незвичайній формі молодий режисер Павло Гатілов. У спектаклі руйнується четверта стіна, і є прямий зв’язок із глядачем», — розповідає  Ігорь Тітов.

За словами Станіслава Любореця, процес створення вистави видався непростим. Бо спочатку було важко зрозуміти методику роботи молодого прогресивного режисера. Але потім стало дуже цікаво. Постановка Павла дійсно кардинально відрізняється від звичайних класичних.

«Павло дає акторам свободу дії. Таким чином, усі задіяні в творчому процесі», — пояснює Юрій Козлов.

Як розповів Влад Гончаров, репетиції тривали зранку до ночі. Але, замість втоми, актори отримували заряд енергії. Адже це новий ігровий театр.

«Павло – це той режисер, який розуміє, що здивувати глядача стає все важче. У нас же привалює мінімалізм і простота форми. Спектакль тримається на грі акторів. Тож дивують глядача саме актори», — додає Ігорь Тітов.

Раніше спектакль «Гравці» отримав нагороду у номінації «Краще пластичне рішення» на фестивалі «Золоті оплести Буковини» у Чернівцях.

Як ми розповідали раніше, сьогодні Україна святкує Всесвітній день театру.

Теги: