Володимир Міллер: скляні перегородки в сесійній залі Дніпра тепер заважають депутатам сперечатися  

Про результати сесії Дніпровської міськради та встановлення перегородок в сесійній залі в інтерв’ю Відкритому розказав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міськради Володимир Міллер.

Головні результати 2-ї сесії Дніпровської міськради VIII скликання: зміни до бюджету 2021, об’єднання медустанов, запозичення до міського бюджету та організаційні питання щодо скорочення чиновників мерії.

«Бюджет було збільшено дуже суттєво — на 2,9 млрд. грн. Головне, що на сесії ми інтегрували в бюджет повноцінну програму соціально-економічного розвитку: всі об’єкти, які запланували капітально відремонтувати,  побудувати чи реконструювати у Дніпрі. Для реалізації завдань програми ми залучаємо кредитні ресурси і вже обрали 4 банки, які готові кредитувати місто дешево і без застави», — пояснює Володимир Міллер.

У зв’язку з пандемією коронавіруса в сесійній залі між депутатськими кріслами встановили прозорі перегородки. Здалеку здається, що люди сидять в скляних боксах.

«Це емоційна характеристика нововведень. Я не депутат і моє місце в іншій частині сесійної зали, де перегородки не встановленні. Депутатам вони працювати точно не заважають, однак тепер буде складніше сперечатись», — розповідає  Володимир Міллер.

Також говорили про об’єднання медустанов Дніпра та скорочення чиновників мерії на 20%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровський капелан Дмитро Поворотний про соборність та геноциди на території України

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,