Волонтери розповіли, чому їх вигнали з приміщення військового госпіталю

Розпалений конфлікт у Дніпровському військовому госпіталі набирає обертів. Про розвиток подій розповіли причетні до ситуації волонтери у пресс-центрі Відкритого.

Як розповідає віце-президент МБФ «Солідарність» Яна Іванілова, все почалось у 2014 році, коли волонтери і активісти взялися за ремонт приміщення госпіталю.

Волонтери розповіли, чому їх вигнали з приміщення військового госпіталю - рис. 1

«У 2014 році ми зайшли як волонтери, як меценати на територію госпіталю. І перше, що ми почали робити — це купувати необхідне обладнання для операційних. В процесі, коли до нас звернувся колишній начальник госпіталю — Рильський, ми почали робити будівлю поліклініки і новий харчоблок», — говорить Яна Іванілова.

Тиждень тому волонтер госпіталю Олександра Каладжиєва, підняла питання в мережі про те, що зараз відбувається в стінах закладу. Активістка розповідає, що за три роки все зроблене волонтерами, меценатами та благодійними фондами практично знищене. До волонтерського пункту, який знаходиться при шпиталі, тепер ніхто з активістів і військових не має доступу, оскільки приміщення зачинене. Основною причинною для закриття є те, що у волонтерів немає договору про оренду.

Волонтери розповіли, чому їх вигнали з приміщення військового госпіталю - рис. 2

«Ми зрозуміли, що ніякий договір з нами не буде заключений, бо ми заважаємо. Ми контролюємо, що приноситься в госпіталь, як лікують хлопців», — розповідає Олександра Каладжиєва.

Проте як запевнив керівник ГО «ВО Народна Армія» Олександр Островський, що під час розмови з начальником шпиталю ним було зазначено, що угоду буде підписано найближчим часом.

Волонтери розповіли, чому їх вигнали з приміщення військового госпіталю - рис. 3

«Я хочу проінформувати, що начальник госпіталю в присутності його заступника затвердив, що договір буде підписано. Ми готові саме сьогодні заключити угоду з військовим ЖЕКом. Ми хочемо лише повного взаєморозуміння між персоналом медичного закладу, волонтерами та бійцями», — говорить Олександр Островський.

Раніше ми повідомляли про свавілля у Дніпровському військовому госпіталі.

Теги: