Як працюватимуть дитсадки Дніпра після виходу з карантину

До дитсадків Дніпра у перший день відкриття після карантину прийшло 572 дитини. За попереднім анкетуванням очікували 1931. Про нові правила роботи дитсадків в інтерв`ю Відкритому розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ксенія Сушко.

За планом Уряду з  25 травня на території України можливе відновлення роботи дитячих садків з урахуванням протиепідемічних заходів безпеки.

З 27 травня у Дніпрі відкрилися 13 закладів дошкільної освіти у різних районах міста. Інші дошкільні заклади відкриватимуться поступово з урахуванням готовності до вимог Тимчасових рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

«За попереднім анкетуванням 50% батьків Дніпра готові були привести дітей до дитсадків з першого дня їх роботи. Реальна статистика показала, що лише 30% дітей прийшло до дитсадка – це 572 дитини», — розповідає Ксенія Сушко.

Також, говорили про необхідність справки для дитини, нові правила, обмеження та наскільки вдається їх дотримуватись на практиці.

Роботу дитсадків дозволили відновити за певних умов. Головні з них::

— Обмежено одночасне перебування дітей за одним столом та не допускається змішування груп.

— заборонено використання м’яких іграшок та багаторазових рушників;

— відмовились від килимів з довгим ворсом;

— обмежено заняття та ігри з фізичним контактом – натомість збільшено кількість прогулянок просто неба;

— зранку та кожні 4 години проводиться температурний скринінг та інші.

«Міська рада вже забезпечила відкриті дитсадки безконтактними термометрами, засобами індивідуального захисту, антисептиками. І надалі всі дитсадки будуть мати можливість організувати безконтактну термометрію діточок і працівників», — говорить Ксенія Сушко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Діти будуть вчити історію за підручниками дніпрянина Ігоря Щупака і його команди

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,