Яскраві костюми, конкурси та призи: як приєднатися до хелловінського велопробігу | Відкритий

Яскраві костюми, конкурси та призи: як приєднатися до хелловінського велопробігу

Найжахливійший звук, найбрудніший велосипед, найстрашніший костюм – максимально розкритися у страховинах можна буде під час велопробігу HalloRide Dnipro. Він пройде у Дніпрі в суботу, 2 листопада. Про це у пресцентрі Відкритого розказав голова Асоціації екстремальних видів спорту Максим Семенов.

«Минулий рік показав, що всім сподобалося. Це було прикольно, весело, цікаво. Поїздили, полякали містян. Гарно провели час. Запрошуємо приєднатися до HalloRide і цьогоріч. Це пам’ятається надовго. Будуть конкурси, розіграші та призи», – пообіцяв він.

Збір – о 15:00 поблизу ТК «Кубометр».

Усіх учасників розділять на чотири команди. За виконання конкурсів і змагань кожній нараховуватимуть бали. Найкращих чекають нагороди.

Велопробіг – вулицями міста, із зупинками у містичних місцях. Фініш – поблизу Богородської фортеці.

Велосипедисти змагатимуться в різних номінаціях. Зокрема, їм треба буде потіснити пішохода з велодоріжки та зіграти відому мелодію, використовуючи дзвінок велосипеда. Оберуть найбрутальнішу панянку й наймімішного пана.

Ніяких обмежень і в костюмах. На них можна навіть прикріпити якомога більше світловідбиваючих елементів.

Крім індивідуальних номінацій, будуть і групові змагання.

Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває популярності і в Україні. Головні символи 31 жовтня – чорні й помаранчеві кольори, гарбузи-підсвічники, незвичні костюми, пронизливі «страшилки». В Америці це свято – на другому місці за популярністю. За статистикою кожен рік на Хелловін продається цукерок і різноманітних солодощів на 2 млрд доларів.

Більше про екстремальні види спорту у Дніпрі – у відео.

 

Теги:

Оцените этот материал: