Яскраві костюми, конкурси та призи: як приєднатися до хелловінського велопробігу

Найжахливійший звук, найбрудніший велосипед, найстрашніший костюм – максимально розкритися у страховинах можна буде під час велопробігу HalloRide Dnipro. Він пройде у Дніпрі в суботу, 2 листопада. Про це у пресцентрі Відкритого розказав голова Асоціації екстремальних видів спорту Максим Семенов.

IMG 8097 1

«Минулий рік показав, що всім сподобалося. Це було прикольно, весело, цікаво. Поїздили, полякали містян. Гарно провели час. Запрошуємо приєднатися до HalloRide і цьогоріч. Це пам’ятається надовго. Будуть конкурси, розіграші та призи», – пообіцяв він.

Збір – о 15:00 поблизу ТК «Кубометр».

Усіх учасників розділять на чотири команди. За виконання конкурсів і змагань кожній нараховуватимуть бали. Найкращих чекають нагороди.

Велопробіг – вулицями міста, із зупинками у містичних місцях. Фініш – поблизу Богородської фортеці.

Велосипедисти змагатимуться в різних номінаціях. Зокрема, їм треба буде потіснити пішохода з велодоріжки та зіграти відому мелодію, використовуючи дзвінок велосипеда. Оберуть найбрутальнішу панянку й наймімішного пана.

Ніяких обмежень і в костюмах. На них можна навіть прикріпити якомога більше світловідбиваючих елементів.

Крім індивідуальних номінацій, будуть і групові змагання.

Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває популярності і в Україні. Головні символи 31 жовтня – чорні й помаранчеві кольори, гарбузи-підсвічники, незвичні костюми, пронизливі «страшилки». В Америці це свято – на другому місці за популярністю. За статистикою кожен рік на Хелловін продається цукерок і різноманітних солодощів на 2 млрд доларів.

Більше про екстремальні види спорту у Дніпрі – у відео.

 

Теги: