З якими проблемами стикаються співвласники багатоквартирних будинків у Дніпрі | Відкритий

З якими проблемами стикаються співвласники багатоквартирних будинків у Дніпрі

Сьогодні в медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась прес-конференція на тему: «Зміни в законодавстві України щодо тарифів на оплату електроенергії для ОСББ. Проблеми з якими стикаються співвласники будинків». 

Участь у заході взяли Владислав Мирошниченко – голова асоціації ОСББ «Добробут», Галина Тертишник – голова ОСББ вул. Л. Стромцова, 4,6  та Олег Браславець – голова ЖСК-118 «Ореон». Вони й розповіли про те, з чим їм довелося стикнутися під час організації ОСББ.

За словами Владислава, проблему створили працівники комунального підприємства«Жилсервіс №2», які не дають можливості передати будинки у власність ОСББ. Крім того, члени ОСББ розповідають, що мають розбіжності з ДТЕК, чиї працівники навмисно підвищують тарифи на електроенергію на 30%. За практикою, ці підвищення стосуються некомерційних організації, але не мешканців багатоквартирних будинків. І хоча це рішення незабаром було відмінено, але енергетична компанія продовжує надсилати мешканцям ОСББ платіжки з підвищеними тарифами.

Незадоволений роботою «Жилсервісу» і Олег Браславець: за його словами, субсидії, що призначені мешканцям ОСББ, не надходять за місцем призначення, замість цього їх отримує «Жилсервіс».

«Подібні дії КП суперечать інтересам громади та чинному законодавству України, тому ми будемо звертатися до міського голови з вимогою припинити ці незаконні дії», — сказав Олег Браславець.

В той же час, Галина Тертишник розповіла, що комунальні служби не реагують на те, що в будинках не міняють труби гарячої і холодної води, оскільки «через нові назви вулиць вони не розуміють, куди саме їхати» .

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дніпровські ОСББ прохають збільшити їм фінансування.

Теги:

Оцените этот материал: