Зараз дуже вигідно шукати роботу, — дніпровська маркетологиня

Жорсткий карантин позначився на трансформуванні ринку праці в Україні. Які професії стали більш затребуваними, а які втратили актуальність та на що варто звертати увагу дніпрянам, які зараз розсилають свої резюме, розповіла у пресцентрі Відкритого маркетологиня одного з провідних українських веб-ресурсів з пошуку роботи Олександра Лєтова.

За останній рік ринок праці в усьому світі зазнав змін. Експерти зазначають, що називати їх глобальними не варто. Адже сьогодні ситуація з працевлаштуванням, кількістю вакансій та резюме стабільна. А іноді навіть і краща за попередні роки.

Однак серйозні коливання були восени цього року. Істотно постраждала сфера обслуговування (кафе, ресторани, салони краси) та шоу-бізнесу (ведучі свят, масових заходів, корпоративів тощо). Одночасно експерти виділяють ТОП професій, яким не зашкодила коронакриза. Серед них: кур’єри, водії, бухгалтери та менеджери з продажу, працівники call-центрів. Дуже виріс і попит на віддалену роботу.

«Спостерігаємо за такою цікавою статистикою: як тільки поширюється інформація про якісь нові карантинні обмеження, про введення локдауну і т.д, запит на віддалену роботу стрімко росте. Як тільки все заспокоюється, то ця умова стає не головною», — коментує Олександра Лєтова.

Зараз дуже вигідно шукати роботу, - дніпровська маркетологиня - рис. 1

Також Олександра додає, що наразі на українському ринку праці вакансій достатньо, тож проблем із працевлаштуванням немає. Маркетологиня радить: «Багато хто вважає, що у святкові дні не варто шукати роботу. Я ж хочу сказати, що навпаки – це дуже вдалий час. Поки ваші «конкуренти» готуються до свят, ви можете готуватися до нової посади. Надсилати свої резюме раджу саме зараз, адже це може бути досить ефективним».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Украине могут начать штрафовать за использование пластиковых пакетов | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,