Завтра Дніпро на 60 хвилин порине у темряву

27-го березня Дніпро на 60 хвилин порине у темряву. О 20:30 вимкнуть світло щонайменше на 15-ти локаціях.

Про це розповів у пресцентрі Відкритого голова молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер. 

Таким жестом наше місто приєднається до щорічної міжнародної події – Година Землі. Мета якої привернути увагу до екологічних проблем планети, вимкнувши необов’язкове світло та електричні пристрої всього на годину. Серед локацій, які приєдналися до акції, – великі підприємства, університети, позашкільні навчальні заклади та Дніпровська міська рада, де окрім внутрішнього освітлення, погасять і вуличне.

Дніпро проводить таку акцію вдруге. Організатори, представники молодіжної ради Дніпра, закликають містян бути екосвідомими і теж належно відзначити «Годину Землі».

«Ми звертаємося до громадян, аби вони долучилися до нас під новим хештегом, який започаткувала молодіжна рада Дніпра – #ГодинаЗемлі2021. Ми запрошуємо кожного. Навіть якщо ви вимкнете один комп’ютер, одне віконечко перестане палати на одну годину – це вже буде дуже важливо. Публікуйте в соціальних мережах під цим хештегом ваші фото і обов’язково дивіться на ютуб-каналі молодіжної ради Дніпра в неділю, 28 березня, результати нашої акції. Знаходьте там і себе», — звертається до дніпрян Рафаель Кіжнер.

Завтра Дніпро на 60 хвилин порине у темряву - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре уже в 32-й раз пройдет легендарный турнир по дзюдо | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,