Жителі Дніпра зможуть купувати валюту у банкоматах

«В Україні набирає чинності Закон «Про валюту та валютні операції»», — про це у Відкритому розповіли декан факультету менеджменту Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Кирило Огданський та президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Володимир Косюга.

«Закон «Про валюту та валютні операції», що вступає в силу 7 лютого 2019 року, створено для спрощення ведення бізнесу. Таким чином рейтинг нашої економіки буде підвищуватися. В Україні вводиться нова норма, що збільшує суму, яку особа може перевести за кордон без відкриття рахунку. Якщо раніше це було 15 тисяч гривень, то тепер – 150 тисяч на рік. Також збільшена кількість банківського металу, який можна придбати: зі 100 грамів до еквіваленту 150 тисяч гривень. Інші зміни стосуються ведення валютних операцій юридичними особами, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю», — говорить Кирило Огданський.

DSC 0334
За словами Володимира Косюги, закон регламентує купівлю безготівкової валюти за безготівкову гривню.
«Зараз багато банків працює над створенням спеціального мобільного додатку. Це робиться для того, щоб людина не знімала гроші для придбання валюти. Тепер лише знадобиться відкрити валютний рахунок і перевести туди кошти з гривневого через спеціальний сервіс. До того ж стане можливим робити електронний обмін однієї валюти на іншу, обминаючи гривню. Ще ми зможемо купувати валюту через банкомати», — розповідає Володимир Косюга.
За словами експерта, негативний момент в тому, що відтепер моніторинг клієнтів, які виконують операції, лежить на комерційних банках.

Раніше ми розповідали, що народження двійнят у Дніпрі стало нормою.

Теги: