Жити з ВІЛ — це нормально: де отримати підтримку у Дніпрі

Жити з ВІЛ — це нормально! Про допомогу ВІЛ-позитивним жінкам, які потерпають від насильства та про мережу «Пані Патронеса» в інтерв’ю Відкритому розповіла голова правління Благодійної організації «Позитивні жінки» Людмила Коломоєць.

«Позитивні жінки» — це національна благодійна організація, яка об’єднує жінок, які живуть з ВІЛ, та яких торкнулася ця проблема.

«Жінок, у яких діагностують ВІЛ потібно підтримувати, бо отримання такої інформації дуже складно пережити психологічно. Наприклад, часто ВІЛ діагностують у молодих жінок під час першої вагітності. Але зараз існують потрібні препарати і з ВІЛ жити — це нормально!Близько половини тих людей, які живуть з ВІЛ, – жінки та кожна друга страждає від насильства.  Ми допомагаємо тим, хто потрапив у складні життєві ситуації та чиї права порушуються. Я перша у Дніпрі відкрила шелтер «Нова Я» і почала говорити про проблеми жінок, в тому числ і ВІЛ-позитивних. Вже на сьогодні у Дніпрі існують кілька шелтерів, які приймають тих, хто зазнав насилля у сім’ї. Є для дніпрян, є ті, які приймають мешканців області. Є спеціальні центри або кімнати тільки для жінок, або для жінок з дітьми. Щоб отримати консультацію та будь яку допомогу — варто звертатись за телефоном гарячої лінії «Пані Патронеса» 099-632-77-01 або в будь які месенджери», — поділилась Людмила Коломоєць.

Більше про те, як отримати допомогу і які існують можливості мережі «Пані Патронеса» у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Сімейна лікарка з Дніпра розповіла приклади перебігу COVID-19 у щеплених та ні

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,