«8 тисяч від Зеленського» не дістануться дніпровським підприємцям

Відучора можна подати заявку на карантинні виплати від держави. Проте за новим законом на гроші можуть розраховувати не всі підприємці. Зокрема, не отримають 8 тисяч грн дніпровські ФОПи (через те, що місто наразі знаходиться у помаранчевій, а не в червоній зоні).

Про це розповіли в пресцентрі Відкритого адвокат Роман Коган і приватна підприємиця Наталія Ешонкулова.

«Грошей не треба – дайте працювати!» — так сьогодні звучить слоган усіх українських ФОПів. У квітні Кабінетом Міністрів було ухвалено закон про надання допомоги певним категоріям підприємців і працівників у зв’язку з карантином. Отримають її лише ті, хто знаходиться в червоній зоні.

«Подати заяву на отримання допомоги треба протягом 30 днів від дати посилення карантину. Також необхідно зазначити вид економічної діяльності. На виплати можуть розраховувати представники ресторанного бізнесу, сфери громадського харчування та ті, хто сплатив єдиний соціальний внесок не менше ніж за шість місяців», — зазначає Роман Коган.

DSC 3811 e1618306951572

Втім дніпровські підприємці зауважують, що вказана сума все одно замала для сплати оренди та податків, які не відмінили.

«Нам ця допомога насправді не потрібна. Я думаю зі мною погодиться більшість підприємців. Ці 8 тисяч не покриють навіть маленький відсоток реальних витрат. У нас є, як мінімум, охоронці та прибиральники, яким потрібно платити зарплатню щомісяця. У нас оренда за 1м2 сягає більше тисячі. Тож гроші нам не потрібні. Ми вдячні, що нам дозволено працювати. Наприклад, у Запорізькій області, не дивлячись на «помаранчеву» зону епідемічної небезпеки, бізнес був вимушений закритися. Тож їм і грошей не дадуть, і працювати не дозволяють», — коментує Наталія Ешонкулова.

DSC 3815 e1618307071279

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре жесткий карантин продлили до конца месяца | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,