Електронні касові апарати замість звичайних: експерт із Дніпра про новації у використанні

Фіскальні касові апарати теж діджиталізуються. Тепер вони в телефоні або планшеті підприємців. 

Про це розповів у пресцентрі Відкритого заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Роман Дудник. 

Замість звичайних касових апаратів бізнес віднедавна може використовувати і електронні. Юридично вони рівнозначні, але функції насправді ж залишаються однакові. Утім податківці стверджують, що програмний реєстратор розрахуноквих операції має свої особливості. Для нього можна використовувати будь-які гаджети (телефон, планшет тощо). У платників будуть електронні чеки, а не паперові. Складатимуться вони в системі онлайн.

«Щоб зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій треба подати заяву в особистому кабінеті на сайті ГУ ДПС у Дніпропетровській області «, — каже Роман Дудник.

Електронні касові апарати замість звичайних: експерт із Дніпра про новації у використанні - рис. 1

Крім того, 1 січня 2021 року в Україні розширили перелік видів діяльності, для яких стало обов’язковим використання традиційних або альтернативних касових апаратів. Зокрема, у списку продавці ювелірних виробів, ліків та медикаментів. А також підприємці, які надають платні послуги в сфері охорони здоров’я, реалізують складні побутові прилади, які підлягають гарантійному ремонту.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Украине собираются запретить ввоз авто с двигателями внутреннего сгорания | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,