Підготовка до ЗНО в умовах карантину: на що звернути увагу дніпровським школярам

До першого тесту із ЗНО залишилося менше 100 днів. Підготовка в умовах карантину в самому розпалі.

Як дніпровським школярам дистанційно вивчити весь необхідний матеріал розповів у пресцентрі Відкритого засновник онлайн-школи підготовки до ЗНО Ярослав Ярошенко.

Випускники 11 класів готуються до екзаменів дистанційно. Добре це чи погано? Викладачі однозначної відповіді не дають. Минулий рік продемонстрував закон крайнощів: учні, які вчилися на відмінно, використали карантин як можливість більш сумлінно підготуватися до ЗНО і показали високі результати. Менш старанні школярі взагалі припинили вчитися і отримали оцінки нижчі за середні. Тож педагоги радять не зволікати і акцентувати увагу на потрібних для вступу предметах.

Сьогодні існує велика кількість онлайн-платформ, які дозволяють підготуватися до тестувань в умовах карантину – в режимі онлайн.

«На сайті testportal.gov.ua є програми, є детальні характеристики кожного тесту. Але судячи з постійних запитань, які щодня прилітають від наших учнів, вони не знають про ці матеріали. Основа підготовка – це програма ЗНО з того чи іншого предмету, яка розміщена на офіційному сайті про який ми говоримо. І вже виходячи з цього, треба підбирати найбільш зручні для себе матеріали для підготовки: посібники, курси і так далі», — коментує Ярослав Ярошенко.

Підготовка до ЗНО в умовах карантину: на що звернути увагу дніпровським школярам - рис. 1

Також засновник онлайн-школи закцентував увагу, що не варто сприймати зовнішнє незалежне оцінювання як небажаний тягар. Це, навпаки, зручна можливість вступити до ВНЗ, а труднощі виникають, якщо залишати все на останній момент.

«Є такі екстремальні випадки, коли люди доволі успішно проходять весь курс, всю програму за декілька днів і добре складають тести, але не треба такого робити. Успіх на ЗНО на 50% залежить від того, як ви повторите матеріал. Тобто ви можете довго вчити, але не повторити і це забудеться. Тому чим більше часу залишається саме на повторення, тим вищі ваші шанси написати ЗНО на високий бал», — ділить досвідом Ярослав.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Реформа «Новой Украинской школы»: что ожидает школьников в следующем учебном году | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,