Триває прийом документів для участі в конкурсі «Студент року Дніпропетровщини»

Десятий рік поспіль Дніпропетровська облдержадміністрація проводить конкурс серед талановитих студентів. Найкращих обирають у 10 номінаціях. Наразі триває прийом документів. Хто може отримати титул «Студент року Дніпропетровщини 2020» і що для цього потрібно робити, розповів у пресцентрі Відкритого Микола Шевченко.

Отримати титул найкращого можуть студенти денної форми навчання у 10-ти номінаціях. Серед них – «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року» та «Унікальна номінація року».

Проходить конкурс у два етапи. На першому – переможців визначає адміністрація навчального закладу. Далі обрані студенти змагаються за першість у своїй номінації з іншими представниками з усієї області.

«Оцінюється робота студента у тій чи іншій сфері за поточний рік. Брати участь у конкурсі можна неоднарозово. Подавати свою кандидатуру у кількох номінаціях одразу – можна! Конкурсна комісія визначає трьох лауреатів і одного переможця. Найголовніша умова – це бути активним студентом денної форми навчання», — коментує головний спеціаліст відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Шевченко.

Триває прийом документів для участі в конкурсі «Студент року Дніпропетровщини» - рис. 1

Прийом документів триватиме до 10 листопада. Переможці кожного року отримують цінні подарунки. У зв’язку з карантинними обмеженнями, організатори ще не знають коли та в якому форматі відбудеться церемонія нагородження, але запевняють, що свої призи, як завжди, отримає кожен.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Деньги из Фонда борьбы с COVID-19 пойдут на съемку патриотического кино | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,