Міграційна служба розповіла, хто може отримати паспорт громадянина у Дніпрі в день виборів

Міграційна служба розповіла, хто може отримати паспорт у Дніпрі в день виборів.
Сьогодні у прес-центрі Відкритий керівництво структурних підрозділів головного управління Державної міграційної служби України у Дніпропетровській області розповіли про порядок видачі паспортів громадян України у день другого туру виборів Президента.

Міграційна служба розповіла, хто може отримати паспорт громадянина у Дніпрі в день виборів - рис. 1

«20 та 21 квітня ті особи, що вже подали документи для оформлення паспорту громадянина України, можуть звернутися для отримання документу до відповідного підрозділу. Щодо дня виборів, то паспорти будуть видаватися протягом 21 квітня з 7.00 до 20.0о», — розповів начальник управління з питань громадянства, реєстрації, паспортизації та еміграції ГУДМС України у Дніпропетровській області Юрій Булах.

Як розповів заступник начальника відділу по роботі з ЄДДР ГУДМС у Дніпропетровській області Артем Максименко, під час першого туру президентських виборів міграційна служба видала 902 паспорти громадянина України.

«Черг у підрозділах державної міграційної служби у Дніпропетровській області в день першого туру виборів не було. Адже ми працювали лише на видачу», — говорит заступник начальника управління у справах громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції — начальник відділу по роботі з ЄДДР Олена Лимар.

За словами Олени Лимар, деякі громадяни подавали заяви на оформлення паспорту до центрів надання адміністративних послуг. Тобто готові документи вони можуть отримати, звернувшись до ЦНАПів, які теж будуть працювати у вихідні дні.

«Під час першого туру були громадяни, які звертатися до підрозділів міграційної служби з приводу вклейки фотокартки за досягненням 25 та 45 років. Адже їм не відмовили на дільниці у бюлетені. А також у когось, окрім ID картки, не було довідки про місце проживання. Але, по законодавству України, відсутність оновленої фотокартки не є підставою для відмови в бюлетені. Також відсутність додатку до ID картки не є підставою», — додала Олена Лимар.

Раніше ми розповідали про ефективність та користь скандинавської ходьби в Україні.

Теги: