Артем Хмельников: як Дніпро протистоїть вірусній загрозі

Про роботу Дніпровської міської ради в період дії карантину та про заходи, які вживає влада Дніпра задля запобігання розповсюдження коронавірусної загрози в ефірі програми “Шах і мат” на Відкритому розказав голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников.

«Усі дії, які зараз запроваджуються у Дніпрі — вимушені та спрямовані на те, щоб зменшити навантаження на системи охорони здоров’я. На сьогоднішній день дезінфікуються під’їзди міста, здійснюється контроль за дотриманням карантину, ми працюємо над підвищенням якості нашої медичної галузі. З міського бюджету виділено 98 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу. Більшість цих коштів спрямовані на забезпечення 21-ї лікарні: були закуплені апарати ШВЛ, необхідне обладнання і засоби індивідуального захисту, необхідні лікарські засоби», — розповідає Артем Хмельников.

Дніпровська міська рада та її служби після 23 березня 2020 року перейшли на віддалену роботу в форматі онлайн. Артем розказав про вже проведені онлайн сесії та бюджетні комісії та зазначив, що відео кожної сесії та комісії можна спостерігати під час прямої трансляції на youtube каналі Дніпровської міської ради.

Також, говорили про наслідки введення карантину для економіки України та про відкриття ринку землі.

«Я вважаю, що на сьогодні прийнята більш-менш вдала редакція Закону про землю, коли в першу чергу на ринок землі заступають фізичні особи – громадяни України. Я сподіваюсь, це будуть наші українські фермери, у яких є першочерговий інтерес зробити з української землі надприбуток і забезпечувати українців продовольством. Але після 2022 року на ринок землі будуть заходити юридичні особи і, як на мене, це один з основних ризиків для України, бо компанії можуть оформлюватись на підставних осіб, але насправді ними будуть володіти іноземці або навіть вороже-настороєні сусіди — росіяни. Саме тут потрібен певний контроль з боку держави», — говорить Артем Хмельников.

Теги: