АТОвець Олексій Рубець: «На Донбасі ми шостий рік поспіль відстоюємо незалежність України»

Щороку 24 серпня, у День незалежності, ми говоримо про суверенну та єдину Україну. У пресцентр телеканалу «Відкритий» завітала людина, яка ладна за рідну землю віддати життя – ветеран полку «Дніпро-1» Олексій Рубець.

Події, що розгорнулися на території України у 2014 році, не дають спокою країні й зараз. Військовий конфлікт, який розв’язала Росія, не залишив байдужою жодну людину. Дніпрянин Олексій Рубець пішов на передову добровольцем у серпні 2014-го.  Першим місцем його служби став Іловайськ. Чоловікові пощастило вирватися з «котла» неушкодженим.

«Це дуже страшно. Особливо перші три дні. Ти не знаєш, що робити і як робити правильно, але маєш виконувати всі накази і постійно рухатися. Дехто впорався, а дехто – ні. З часом це просто стає твоєю роботою», — згадує Олексій.

IMG 0604 1

Війна на Донбасі розпочалися 12 квітня 2014 року. Тоді російські бойовики захопили Слов’янськ, Краматорськ і Дружківку на Донеччині. Уже шостий рік поспіль українські захисники відстоюють незалежність України, проливаючи за неї кров, віддаючи життя.

«Коли сказав мамі, що хочу поїхати добровольцем на Донбас, вона мені відповіла: «Знаєш, синку, ні одна незалежність у світі не давалася задарма. За кожну незалежність доводиться платити кров’ю. Настав і ваш час». Я дуже вдячний їй за те, що вона мене підтримала у моєму рішенні, а не почала відмовляти», — розповідає Олексій Рубець.

Частина Луганської та Донецької областей й понині лишаються окупованими. Продовжуються обстріли українських позицій. Але сьогодні, 24 серпня,  президент Володимир Зеленський на урочистостях з нагоди свята підкреслив: на сході держави 29 днів поспіль – жодних військових втрат.

Олексій Рубець переконаний, аби перемогти в цьому протистоянні, потрібен час. І чимало часу для відновлення. Але Україна тримає правильний курс і обов’язково переможе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Впервые: в Днепре над Монастырским островом подняли флаг Украины | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,