Учитель з Луганщини, який мешкає в Дніпрі написав книгу про переселенців

«Переселенські хроніки. Еволюція свідомості». Таку назву має дебютна книга учителя з Луганщини, який уже сім років мешкає та викладає в Дніпрі.

Про свій роман Тарас Кучеренко розповів у пресцентрі Відкритого.

Тарас Кучеренко працює вчителем історії вже 25 років. Спочатку викладав у Луганську і вважав себе патріотом рідного міста та школи. Але події на Сході України змусили педагога та його родину шукати новий дім. Дніпро з усіх великих міст знаходилося найближче, тож вибір пав саме на нього.

Пройшло сім років з моменту, як Тарас з родиною переїхали до Дніпра. І тільки зараз він вирішив поділитися своєю особистою історією переселенця. Спочатку, каже, просто занотовував свої враження від побаченого на Луганщині у 2014-ому. Згодом це переросло в 4 великих розділи роману. У них і про відчай, і про шлях з рідного міста до Дніпра, і про пошук себе, і про пошук відповіді на запитання «чому все склалося саме так і що буде далі?». Головний герой Тугар Нінова – прототип самого автора і одночасно псевдонім, під яким він випустив книгу.

«Не хочу себе рекламувати, але скажу, що хороша особливість роману в тому, що він написаний з перших вражень. Я бачив і одразу ж занотовував. Я встиг записати ось ці ознаки, коли мирне суспільство за короткий час перетворюється на тваринне. Я описав перші риси агресії людей, які спочатку не помічаєш», — ділиться Тарас Кучеренко.

1 63

У книзі згадуються історії та думки понад 300 людей. Усі вони є прототипами реальних знайомих самого письменника. Тарас зізнається, що не всім сподобалося впізнавати себе в деяких персонажах.

«Долі переселенців, про які йдеться в книзі дуже важливі. І хоча це історія головного героя та його родини, через них проходить багато людей. Тих, кого зустріли, хто був поруч або пройшов повз», — додає письменник.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: О будущей победе на Олимпиаде и тренерской работе: досье на днепровскую легкоатлетку Ярославу Магучих | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,