Прем’єра документальної кінострічки «Евакуація» у Дніпрі: про ідею фільму від його авторів

У Дніпрі відбудеться прем’єра документальної кінострічки «Евакуація».

Режисер фільму Євген Тітаренко та продюсерка Наталія Хазан розповіли про його ідею та створення в пресцентрі Відкритого. 

Кожного дня на Сході України з’являються нові поранені. Єдиний порятунок для них – своєчасна допомога. Саме цьому присвячена нова документальна кінострічка режисера Євгена Тітаренко «Евакуація». Проєкт фільму став одним із переможців конкурсу відбору Держкіно і в 2019 році на фронті стартували зйомки. А вже сьогодні, 12 березня, дніпровський глядач зможе оцінити прем’єру.

Для Євгена Тітаренко робота з військовою тематикою не є новинкою. До «Евакуації» були ще і «Госпітальєри», і «Шляхами Героїв», і «Битва за Дніпро». Панорамний фільм у форматі 360 градусів для нашого Музею АТО «Дніпро – форпост України» теж нележить режисеру. Каже, що нова стрічка вийшла дуже «двіжовою» і насиченою динамічними сценами.

«Тут у нас є зйомки з гелікоптера, вибухи, війна, евакуація, їзда на червоне світло, купа військових. І це все в 55 хвилин. Чому 55 хвилин? Тому що саме стільки тривала евакуація з селища Піски до прифронтового шпиталю. У глядача є можливість відчути ту напругу та настрій у реальному часі, дивлячись на реальні кадри», — ділиться Євген.

Прем’єра документальної кінострічки «Евакуація» у Дніпрі: про ідею фільму від його авторів - рис. 1

Продюсерка фільму Наталія Хазан пояснює: «Головна ідея стрічки полягає в тому, що ми показуємо наскільки важливий цей процес порятунку військових. Коли нам у новинах розказують про нову кількість поранених на Донбасі, ми дізнаємося лише про статистику. Але за усім цим стоїть ціла система госпітальєрів, які не дають нашим бійцям загинути». 

Прем’єра документальної кінострічки «Евакуація» у Дніпрі: про ідею фільму від його авторів - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Днепропетровскую 25-ю бригаду переименовывают в Сичеславскую: слово за Зеленским | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,