Бариста-благодійник: дніпрянам пропонують приготувати каву та пожертвувати зароблені кошти на благодійність

Дніпряни активно залучаються до благодійної акції «Добрий бариста». Як вона працює і хто може взяти в ній участь, розповіли у пресцентрі Відкритого засновниця PR-агенства Влада Миколюк та засновник кав’ярні Дмитро Собко. 

Дніпряни масово перетворюються на барист, а зароблені кошти направляють на благодійність. Акція «Добрий бариста» продовжує набирати обертів. За один місяць у Дніпрі зібрали понад 40 тисяч гривень на різні благодійні проєкти.

Працює все просто: бажаючі пишуть на сторінку «Цікава кава» в соціальних мережах, що хочуть залучитися до акції. Далі проходять годинне навчання від професійних барист. Після чого, у призначений день, самі протягом 60 хвилин готують напої для відвідувачів кав’ярні. Виручку та чайові витрачають на допомогу притулкам для тварин, покупку медичного обладнання для лікарень, життєво-необхідні операції та дорогі ліки для важкохворих.

«На даний момент вже 42 людини перетворилися на барист. І це ще не кінець, бо черга записана на місяць вперед. Серед барист вже побували астрологи, філологи, журналісти, відомі телеведучі, топ-менеджери банків. І навіть записаний один священник. Ми і не сподівалися, що акція набере таких масштабів», — ділиться Влада Миколюк.

rrrr

«Освоїти професію баристи за годину неможливо. Але відвідувачі, які отримують каву від непрофесіонала, не скаржаться, а навпаки залишають більше чайових. Розуміють, що це заради доброї справи», — каже Дмитро Собко.   photo 2020 12 17 15 53 15

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре будут бесплатно раздавать елки: кто может получить подарок | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,