Волонтери з Дніпра дарують дітям-сиротам новорічне диво

Шостий рік поспіль волонтери з Дніпра долучаються до новорічної акції від фонду «Кожна людина гідна». Небайдужі мешканці нашого міста виповнюють бажання сиріт та дітей з інвалідністю. Про свою діяльність розповіли у пресцентрі Відкритого засновниця фонду «Кожна людина гідна» Ольга Зирянова та волонтерка, авторка соціальних проєктів Світлана Іотко.

Фонд «Кожна людина гідна» організовує новорічну акцію збору сюрпризів для сиріт та дітей з інвалідністю з 2014 року. Цьогоріч волонтерам вдалося зібрати та запакувати рекордну кількість подарунків – 250. Вони відправляться до п’яти  інтернатів, 30-ти кризових сімей та 20-ти випускників дитячих будинків нашого регіону.

«На новорічну казку заслуговує кожен. Особливо хочеться потішити тих, кому так бракує цього святкового настрою. Взагалі, ми сподіваємося, що діяльність нашого фонду вплине на покращення життя сиріт та діток з інвалідністю. Ми хочемо вірити, що їх чекає перспективне майбутнє і докладаємо зусиль, аби це дійсно було так», — каже Ольга Зирянова.

Волонтери з Дніпра дарують дітям-сиротам новорічне диво - рис. 1

Світлана Іотко не тільки залучена до акції збору подарунків, вона ще й ініціювала власний соціальний проєкт «Красиві люди». Завдяки ньому вона демонструє внутрішню красу дітей з інвалідністю, бере в них інтерв’ю та доводить, що зовнішність – не головне.

Волонтери з Дніпра дарують дітям-сиротам новорічне диво - рис. 2

«Дуже хочеться, аби люди були добрішими один до одного, допомагали тим, хто того потребує і вірили в новорічне диво», — говорить Світлана.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре объявили конкурс на лучшее новогоднее украшение дома | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,