Українські художники продають у Дніпрі свої картини – гроші жертвують важкохворим дітям

Українські художники продають у Дніпрі свої картини, щоб допомогти діткам з проблемами зору. Про благодійну акцію розповіли у пресцентрі Відкритого Ніка Рудакова  організаторка виставки, Ярослав Федоришин підприємець та Юлія Барко – художниця.

21-23 грудня в Музеї українського живопису відбудеться благодійна виставка-продаж робіт кращих художників за підсумками фестивалів ZIRKA 2020 року.

«У виставці візьмуть участь понад 400 робіт як дітей, так і професійних художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Це будуть унікальні роботи талановитих митців з усієї України. Серед них, художники з інвалідністю, трирічні дітки і багато-багато інших», — розповідає Ніка Рудакова.

IMG 5713

Виручені кошти будуть передані на реалізацію проєкту «Побачити маму». Він створений аби допомогти діткам з вадами зору бачити цей світ.

«Щорічно приблизно 20 000 новонароджених дітей в Дніпропетровській області народжуються недоношеними. Половина з них знаходяться в групі ризику розвитку ретинопатії – пошкодження сітківки. Щоб малюки могли побачити маму, необхідно після народження проводити операцію, що дозволяє зберегти зір дитини. Для цього потрібно дороге обладнання. Сподіваємось, на виставці ми зможемо зібрати необхідну суму», — каже Ярослав Федоришин.

IMG 5710

«Усі роботи, які будуть представлені на виставці, заслуговують уваги відвідувачів. Наймолодшому художнику – 3,5 років. Найстаршому – 68. Усі вони різні і по-своєму унікальні», — додає Юлія Барко.

IMG 5717

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Фуэте вокруг кино: в Днепре прошел благотворительный киновечер | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,