Безкоштовний сир лише в мишоловці, — фінансовий аналітик з Дніпра

Махінації з банківськими картками стають усе популярнішими. Про їх різновиди та способи захисту розповів у пресцентрі Відкритого аналітик fraud-монітолрингу в банківській сфері Олександр Карнаухов. 

Безкоштовний сир лише в мишоловці. Такими словами експерти застерігають людей від інтернет-шахраїв. Найчастіше на них, зазначають аналітики, натрпляють не бабусі та дідусі, а саме активні користуачі Інтернету. Найпоширенішою банківською махінацію є виманювання даних. Телефонують шахраї від імени служби безпеки вашого банку і погрожують блокуванням картки. Роблять вони це, найчастіше, у дуже грубій формі. Експерти зауважують – банківським працівникам не потрібна ваша участь для захисту картки, тож сміливо закінчуйте телефонну розмову. Окрім того, усі банки зараз клієнтоорієнтовані, тож розмовляти з вами грубо справжній спеціаліст не буде в жодному разі.

«Якщо виникають сумніви, що вам дзвонить співробітник банку або вам надійшла смс, що ваша карта буде заблокована на 62 дні — зателефонуйте за вказаним номером. Ніколи не дзвоніть! Це телефон шахраїв. Один єдиний справжній номер клієнтської підтримки вашого банку є на зворотному боці вашої карти. Не важливо який це банк, він завжди там буде», — каже Олександр Карнаухов.

Безкоштовний сир лише в мишоловці, - фінансовий аналітик з Дніпра - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепропетровской области ФОПам начали выплачивать “карантинные” деньги | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,