Бородата Котомамуля: інтерв’ю актора-рятувальника тварин з Днiпра

Бородата КОТОМАМУЛЯ – саме так називають Олексія Суровцева, який під час війни став головним захисником тварин. Схема така: люди, які покинули в квартирі свого меншого друга дають адресу Олексію й чоловік їде туди, рятуючи тварину під кулями. Головна умова – господар має забрати свого підзахисного.

Про бойові поранення, найскладніші схованки котиків та безвідповідальних господарів Відкритому в ексклюзивному інтерв’ю розповів Олексій Суровцев – актор родом з Дніпра, який з початку війни рятує покинутих тварин з гарячих точок України. 

Олексій Суровцев

Олексій Суровцев

З 24 лютого Олексій Суровцев намагався долучитися до тероборони Києва, де проживав останнім часом. Але його не взяли. Натомість, патрулював місцевість та евакуював людей.

«Будь-який сценарій складається зі сцен, якщо хоч одну сцену можна викинути, й нічого не зміниться за змістом, тоді – ця сцена не потрібна. У мене було таке враження, що я саме така сцена. Людей, які допомагають людям багато, а тих, хто допомагає тваринам – мало. Мені попалося оголошення про покинутого кота у валізі, що перебував там 4 дні. Для мене це було жахіття! Я знайшов цього котика та передав господарям. З того моменту почали сипатися сотні замовлень», – розповів Олексій Суровцев.

Олексій Суровцев

Олексій Суровцев

На сьогодні бородата КОТОМАМУЛЯ Олексій врятував та передав господарям більше 200 тварин: котики, собаки, папуги, черепахи. Нелічену кількість друзів наших менших актор просто їздить годувати.

«Є випадки, коли мене просили врятувати тварину й обіцяли її забрати, а коли я це вже зробив фактично під кулями –  люди не забирали своїх улюбленців. Тому я вирішив організувати притулок для них на базі ветеринарної клініки. Ми збираємо фінанси для розширення притулку аби всі пухнастики й хвостатики могли лишитися назавжди в безпеці», – пояснила бородата КОТОМАМУЛЯ.

Наразі триває збір коштів на розширення притулку. Робиться ремонт, закуповуються клітини, корми, ліки. Усім, хто хоче допомогти фінансово переставляємо реквізити: 

  • 5168 7422 2609 4435 Олексій Суровцев
Олексій Суровцев

Олексій Суровцев

«Як тільки в Ірпіні, Бучі та Гостомелі можна буде перебувати цивільним – я наберу велику команду й ми врятуємо всіх тварин, що лишилися», – каже Олексій.

За словами бородатої КОТОМАМУЛІ, найскладніше в його діяльності – це був шлях до тваринок на окупованих територіях: дістатися до них цілим та живим. Не менш складно знайти кішку чи собаку, вони добре ховаються.

«Було таке, що кішка залізла між стіною та гіпсокартоном у ванній кімнаті десь під стелею, довелося ламати стіну. Кішечку я дістав цілою не неушкодженою. Найбільший кайф я отримую, коли мені люди кидають фотографію тварини, яку вже забрали й вона кілька днів вже адаптувалася. І той брудний й переляканий комочок тепер в безпеці», – поділився з Відкритим актор.

У Олексія вдома є своєї двоє котиків, однак тепер під опікою ще сотні чотирилапих.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Генерал армии США в видеообращении поддержал Днепр и Бориса Филатова.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , ,